Uppsala

Vaksalagatan 2, 753 20 Uppsala

Välkommen till vårt Uppsalakontor!

En kort promenad från centralstationen i Uppsala hittar du Plan Bs Uppsalakontor. I Gamla Rådhuset, en av stadens vackraste byggnader anno 1645, finns stans modernaste coworking. Här delar vi kontorsutrymme med en samling inspirerande företagare.

Jonas om regionen

”Att få chansen att ansvara för våra specialiserade konsulter och Uppsalaregionen känns både som ett spännande och ärofyllt uppdrag. Med ett fokus på standardisering och flexibla tekniska lösningar hoppas jag att vi tillsammans kan komma att knyta samman tekniken ute i fält med IT-avdelningarnas centrala arbete – det är i helheten som vi finner effekterna, det är jag övertygad om!”

Jonas Elfström, regionchef Uppsala

Vill du veta mer?

Det finns otroligt många möjligheter att utveckla sättet vi tar hand om vår byggda miljö och digitaliseringen ger oss många lågt hängande frukter att plocka. Slå mig en signal så berättar jag mer!

Jonas Elfström

Medarbetare

Ahmedin Celik

Ahmedin

Celik

Medarbetare
Uppsala

+46 (0)10 196 05 44

ahmedin.celik@planbab.com

David Almetun Lundh

David

Almetun Lundh

Medarbetare
Uppsala

+46 (10) 196 05 28

david.almetunlundh@planbab.com

Izabelle Kleinau

Izabelle

Kleinau

Teamlead
Uppsala

+46 (0) 10 196 05 22

izabelle.kleinau@planbab.com

Jonas Elfström, Plan B

Jonas

Elfström

Regionchef
Stockholm, Uppsala

+46 (0)10 196 05 11

jonas.elfstrom@planbab.com

Niclas Andersson

Niclas

Andersson

Medarbetare
Uppsala

+46 (0)10 148 17 70

niclas.andersson@planbab.com

Niklas Nester

Niklas

Nester

Medarbetare
Uppsala

+46 (0)10 196 05 38

niklas.nester@planbab.com

Philip Nathorst-Westfelt

Philip

Nathorst-Westfelt

Medarbetare
Uppsala

+46 (0)10 196 05 37

philip.nathorst-westfelt@planbab.com

Rebecca Markgren

Rebecca

Markgren

Medarbetare
Uppsala

+46 (0)10 196 05 21

rebecca.markgren@planbab.com