Göteborg

Stora Nygatan 29, 411 08 Göteborg

Välkommen till vårt Göteborgskontor!

Göteborg har en fantastisk historia som både handelsstad och industrimetropol. Detta har säkerligen präglat det klimat som idag möjliggör att vi på Plan B får chansen att röra oss bland allt från nyetablerade green tech-företag till starka ikoner inom svensk basnäring. Göteborg erbjuder oss idag chansen att påverka i stora samhällsbyggnadsprojekt, utmaningen att förena hållbarhet och effektivitet i tung industri, eller att utveckla smartare byggnader med mindre klimatavtryck.

Om regionen

Utifrån Göteborgskontoret gör vi vårt yttersta med ett härligt och kompetent gäng, i vår strävan efter att leverera en digital kundresa i världsklass. Att få lov att vara en liten bidragande del av utvecklingen känns oerhört givande, oavsett om det gäller en medarbetare, vårt bolag eller inte minst nya branschområden.

Vill du veta mer?

Det finns otroligt många möjligheter att utveckla sättet vi tar hand om vår byggda miljö och digitaliseringen ger oss många lågt hängande frukter att plocka. Slå mig en signal så berättar jag mer!

Ylva Berner

Kontorsbilder /

Medarbetare

Ahmad Alkalai

Ahmad

Alkalai

Medarbetare
Göteborg

+46 (0)70 421 67 23

ahmad.alkalai@planbab.com

Anders Rosell

Anders

Rosell

Ansvarig Affärsområde Tryggare Projekt
Göteborg

+46 (0)10 196 05 39

anders.rosell@planbab.com

Carl Henrikson

Carl

Henrikson

Ansvarig Affärsområde Digital Transformation
Göteborg

+46 (0)10 196 05 43

carl.henrikson@planbab.com

Damir Omerovic

Damir

Omerovic

Medarbetare
Göteborg

+46 (0)10 196 05 30

damir.omerovic@planbab.com

Dan Engström

Dan

Engström

Ansvarig Affärsområde Innovation
Göteborg

+46 (0)10 196 05 19

dan.engstrom@planbab.com

Daniel Olin

Daniel

Olin

Medarbetare
Göteborg

+46 (0)10 196 05 34

daniel.olin@planbab.com

Daniel Páldeák

Daniel

Páldeák

Medarbetare
Göteborg

+46 (10) 196 05 24

daniel.paldeak@planbab.com

Edona Binaku

Edona

Binaku

Medarbetare
Göteborg

+46 (0)10 196 05 26

edona.binaku@planbab.com

Fredrik Blomgren

Fredrik

Blomgren

Medarbetare
Göteborg

+46 (0)10 196 05 02

fredrik.blomgren@planbab.com

Håkan Norberg

Håkan

Norberg

Partner
Göteborg

+46 (0)10 196 05 05

hakan.norberg@planbab.com

Ylva Berner

Ylva

Berner

Regionchef
Göteborg

+46 (10) 196 05 03

ylva.berner@planbab.com